» Krieger LS

Krieger Lichtsteuerungen

Na českém trhu zastupujeme firmu Krieger Lichtsteuerungen, která se zabývá výrobou regulátorů osvětlení.

Výběr z produktových řad regulátorů osvětlení

 • Řízení osvětlení v interiéru

  Srovnávací filtr denního osvětleníSenzor denního osvětlení převádí denní světlo v exteriéru na podobné jasové poměry jako v referenční místnosti pomocí nastavitelných činitelů odrazu vnitřních povrchů senzoru. Řídící modul umožňuje buď plynulou regulaci osvětlení zářivkových svítidel (předřadníky 1-10V), nebo stupňovitou regulaci spínáním obvodů nebo fází ve dvou nebo třech skupinách (hladinách). V případě vhodné aplikace velmi rychlá návratnost v úsporách energie.

 • Ochrana prostoru před slunečním zářením

  Senzor Krieger RadiostatSenzor Krieger Radiostat měří skutečnou hodnotu reálně obtěžující veličiny, slunečního záření v celém spektru.
  Řídící modul KriegerGK1 je určen k ovládání venkovních nebo meziokenních žaluzií. Doba chodu, úhel lamel a prahová hodnota záření mohou být nastaveny individuálně. Možnost připojení větrného alarmu a tlačítek pro manuální ovládání.

 • Spínání veřejného osvětlení

  Srovnávací barevný filtr denního osvětleníSrovnávací barevný filtr denního osvětlení KriegerCRL1 zajišťující zapínání a vypínání veřejného osvětlení přesně ve fyziologicky správnou dobu; spínací čas je nastaven na dobu přechodu mezi fotopickým a skotopickým viděním.
  Řídící modul KriegerS1.1 poskytující reléový výstup pro zapnutí a vypnutí veřejného osvětlení. Hodnota pro zapnutí a vypnutí může být nastavena nezávisle.

 • Systém řízení osvětlení pro tunely

  Srovnávací filtr odražené složky denního světlaSrovnávací filtr odražené složky denního světlaKriegerTLF1N.B kopíruje činitel odrazu vstupního portálu tunelu.
  Řídící modul KriegerG3T.B spíná osvětlení tunelu ve třech skupinách. Systém představuje ekonomické a uspokojivé řešení pro tunely a podjezdy v centrech měst kde se podmínky v okolí rychle mění.