» Reference

Nová radnice v Brně

Spolupráce při návrhu osvětlení

Nepřímé osvětlení fresek společně s denní světlem Stávající nepřímé osvětlení fresek bylo nahrazeno zářivkovými svítidly s nastavitelnou úzkou optikou s krytím IP65.

BVV Pavilon P

Spolupráce při návrhu osvětlení

Snímek vstupní haly BVV pavilonu P osvětlené zdrcadlovým systémem Vstupní hala je osvětlena systémem Zumtobel Miros, který využívá odrazu úzkého paprsku světla.


Náměstí T.G.M. v Ostravě

Spolupráce při návrhu osvětlení

Noční snímek osvětlení Ostravského Náměstí T.G.M. Návrh osvětlení okrajových částí náměstí, střední části a morového sloupu.

Terezská brána v Olomouci

Spolupráce při návrhu osvětlení

Noční snímek osvětlené Terezské brány v Olomouci Využíti zemních svítidel Bega se záměrem vytvořit z vnitřního prostoru „Lucernu“, která bude svítit do ztemnělého okolí.


Charles Square Center Praha

Návrh a oživení systému řízení osvětlení

Snímek demonstrující denní osvětlení v Charles Square Center v Praze Instalace osvětlení s digitálními stmívatelnými předřadníky. Systém osvětlení je řízen systémem Luxmate firmy Zumtobel Staff

JAMU Brno

Návrh osvětlení

Snímek s vnitřním osvětlením posluchárny JAMU v Brně Rekonstrukce historické posluchárny ze 30. let 20. století. Pro hlavní osvětlení byla použita svítidla Lucis Charon 2x26W se skleněným opálovým difuzorem.


Sál zastupitelstva, KÚ Olomouc

Návrh systému řízení osvětlení

Snímek sálu zastupitelstva KÚ Olomouc se světelnou realizací Lightservis Osvětlení je řízeno systémem Zumtobel Luxmate Professional s možností plného adresného ovládání z kabiny technika.

OC Metropole Zličín

Návrh a oživení systému nouzového osvětlení

Hala Metropole Zličín s bodovými světly Autonomní systém osvětlení se skupinovým napájením a centrálním monitoringem, vše řízeno 4 centrálami Zumtobel SIP.


Památník bojovníků za svobodu a demokracii v Olomouci

Návrh osvětlení

Památník nasvětlený v noci Čtyři svítidla Bega 8750 osvětlují památník ze všech stran a zdůrazňují tak rozdílnou strukturu povrhu kamene, ze kterého je památník tvořen.

Sálová část PF UP Olomouc

Návrh a řízení osvětlení

Sál PF UP v Olomouc, nasvícen bodovými světly Napojení svítidel společně s audiotechnikou na předřadný systém pro dosažení optimálních zrakových podmínek pro různé režimy provozu.

Arionova kašna v Olomouci

Návrh osvětlení

Nasvětlená Arionova kašna v noci Osvětelní je zajištěno 37 rovnoměrně rozmístěnými vodotěsnými koncovkami světlovodných kabelů zakončených ve světelném generátoru umístěném v technologické jímce.

BKR Vyškov

Návrh a dodávka systému řízení osvětlení Krieger

Foto výrobní haly s osvětlením Dodávka systému řízení osvětlení Krieger ve výrobních halách s plynulou regulací


Wanzl Hněvotín

Návrh a dodávka systému řízení osvětlení Krieger

Foto výrobní haly s osvětlením Dodávka systému řízení osvětlení Krieger ve výrobních halách se stupňovitou regulací